Nazywam się Martyna Sroczyńska. Jestem doulą i instruktorką hipnoporodu.

Doula (czyt. dula) to profesjonalne niemedyczne wsparcie okołoporodowe. Najczęściej jest to doświadczona, również w swoim macierzyństwie, kobieta, która jest przygotowana i wyedukowana, aby wspierać kobiety i ich najbliższych w okresie okołoporodowym.

Moim celem jest przygotowanie Cię do tego ważnego momentu przejścia, tak abyś czuła się komfortowo i pewnie w każdej sytuacji.

Sama mam troje dzieci i wiem, jak niesamowicie ważne jest dobre wejście w macierzyństwo dla jakości dalszego życia całej rodziny.

Jeśli szukasz wsparcia i pomocy podczas ciąży i Połogu, to jestem do Twojej dyspozycji. Zależy mi na tym, żeby rodzice czuli się kompetentni już od pierwszych chwil w nowej roli.

Korzystając z wiedzy zdobytej na kursach i wyczytanej w najlepszych książkach, a także bazując na własnym doświadczeniu wprowadzę Was w tematykę porodu, Pomogę Ci zrozumieć, co dzieje się w Twoim ciele i jakie są Twoje opcje podczas porodu
i przygotuję na pierwsze spotkanie z maluszkiem.

Spotkanie z doulą to też wspaniały prezent dla ciężarnej lub mamy w połogu!

Zawsze staram się tworzyć spokojną i przyjazną atmosferę, aby przyszli rodzice mogli skupić się na sobie i na swoim dziecku.